جستجو در بیانات رهبری
True
وضعیت آب و هوا
 
پیشرفت ایران اسلامی، آرمان جانبازان است
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی درحاشیه بازدید ازمنطقه4عملیات انتقال گازگفت : آرمان جانبازان سرافراز، بقاء نظام و پیشرفت ایران اسلامی در تمام زمینه‌ها است.
 به گزارش روابط عمومی منطقه 4 عملیات انتقال گاز ، حجت الاسلام حسین معصومی در اجتماع جانبازان و ایثارگران منطقه 4 عملیات انتقال گاز، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان گفت: زحماتی که ایثارگران در طول 40 سال کشیدند و سختی‌هایی را تحمل کردند، همه آنها امروز نتیجه داده است و شاهد اقتدار ایران اسلامی در منطقه هستیم.
حجت‌الاسلام معصومی خاطرنشان ساخت: اسراییل زمانی فریاد می زد که از نیل تا فرات از آن ما است، اما امروز به یمن وجود شهدا و ایثارگران شاهد هستیم که دور خود را از ترس، حصار می‌کشد.
وی تصریح کرد: در دوران دفاع مقدس رزمندگان در هیچ شرایطی پا پس نکشیدند و امروز نیز اولویت بسیاری از جانبازان با وجود برخی مشکلات، بقاء نظام و پیشرفت ایران اسلامی در تمام زمینه‌ها است.
مدیرکل بنیاد خراسان رضوی در پایان گفت: وظیفه ما است تا در بخش‌های مختلف تلاش و برنامه‌ریزی کنیم و بتوانیم در سال جدید قسمتی از مشکلات را حل کنیم و هدف اصلی ما اشتغال جوانان است و برای این موضوع تمام تلاش خود را به کار خواهیم گرفت.
در این مراسم،علاوه بر مدیرو جمعی از هیئت رییسه منطقه ، فتحی نیا مشاور استاندار خراسان رضوی در امور ایثارگران و طوریان رئیس دفتر مدیرکل و روابط عمومی بنیاد استان نیز حضور داشتند. 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما