جستجو در بیانات رهبری
True
وضعیت آب و هوا
 
گرامیداشت روز کارگر در منطقه چهارعملیات انتقال گاز
به مناسبت روز جهانی کارگر در مراسمی از کارگران زحمت کش منطقه چهار عملیات انتقال گاز تجلیل شد .
به گزارش روابط عمومی منطقه چهارعملیات انتقال گاز ، ناصر علوی شهری مدیر منطقه چهار، ضمن اشاره به اهمیت کار و نقش کارگر در نظام های اجتماعی گفت: بدون شک در هر مجموعه و جامعه ای بحث مربوط به کار و فعالیت ضامن بقا و پویایی آن جامعه است و جامعه ای که کار و فعالیت و وجدان کاری در آن کم باشد هرگز روی موفقیت، عزت و پیشرفت را نخواهد دید.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به جایگاه ویژه کارگران در دین مبین اسلام، افزود: در وصف جایگاه کارگران، ذکر این نکته کافی است که پیامبر اکرم (ص) دست پینه بسته کارگر را می‌بوسد.
علوی شهری اضافه کرد: مکتب اسلام توجه خاصی به جایگاه و حقوق کارگر دارد و در پیروزی انقلاب اسلامی نیز کارگران نقش اثر گذاری در ساقط کردن رژیم ستمشاهی و استمرار نظام مقدس جمهوری اسلامی داشته اند.
مدیرمنطقه چهار با اشاره به تلاش های کارگران این منطقه در جهت رسیدن به افق های تدوین شده در سطح منطقه تصریح کرد: با تلاش تک تک همکاران ما در سطح منطقه ، سال گذشته در حدود 80 درصد از اهداف تعیین شده برای منطقه محقق شد .
همچنین در این آیین به رسم یاد بود هدایایی به 10 تن از کارگران نمونه که بر اساس ارزیابی سال گذشته موفق به کسب رتبه شدند ، اهدا شد
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما