جستجو در بیانات رهبری
True
وضعیت آب و هوا
 
 

اتخاذ تدابیر مناسب بحران های زمستانی را کاهش می دهد

مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز در راس هیاتی از مسئولان ارشد این منطقه از خط درحال احداث 16 اینچ تربت حیدریه -کاشمر بازدید نمود.
 به گزارش روابط عمومی منطقه 4عملیات انتقال گازایران، ناصر علوی شهری، مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز ایران در حاشیه این بازدید گفت: تجربه های پیشین و قرار گرفتن قسمتی از محدوده عملیاتی منطقه 4 در نقاط خشک و سردسیر کشور ایجاب می نماید کارکنان این منطقه آمادگی لازم جهت مقابله با هرگونه بحران را داشته باشند.
وی ضمن بیان موقعیت استراتژیک منطقه 4 افزود: با توجه به قرار گرفتن مصرف کنندگان این منطقه در سرشاخه های تولید و با نگرشی به حوادث، اتفاقات و میزان مصرف گاز در زمستان سالهای قبل ضرورت دارد پیش از آغاز فصل سرما تجهیزات، امکانات و لوازم یدکی مورد نیاز جهت تعمیر خطوط لوله و تاسیسات را فراهم نماییم که در این راستا اقدامات مناسبی در این منطقه در حال انجام است .
علوی شهری ادامه داد: انتقال پایدار گاز در فصول سرد علاوه بر تلاش همکاران ما نیازمند همراهی و همکاری تک تک هموطنان در حوزه استفاده صحیح و صرفه جویانه از گاز در فصول سرد خواهد بود .
مدیر منطقه 4 با اشاره به نقش حیاتی گاز طبیعی در زندگی روزمره مردم، صنایع و صادرات به کشورهای طرف قرارداد، هوشیاری و دقت نظر کارکنان را خواستار و ابراز امیدواری کرد : علی رغم محدودیتهای موجود زمستان امسال را نیز به همت و تلاش مضاعف کارکنان عرصه انتقال گاز و همچنین توجه ویژه و مساعدت مردم در استفاده بهینه از گاز، بتوانیم شاهد پایداری انتقال گاز باشیم.
 

 

 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما