جستجو در بیانات رهبری
True
وضعیت آب و هوا
 

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران عنوان کرد:
حراست مأمن و جایگاه امنی برای حفاظت از منابع و سرمایه انسانی است

معاون سازمان و رییس حراست شرکت ملی گاز درآیین تودیع و معارفه مسوولین حراست منطقه چهار عملیات انتقال گاز، دستگاه های حراستی را مأمن و جایگاه امنی برای حفاظت از منابع و سرمایه انسانی و نیز راهنمایی و هدایتگری کارکنان در مسیر برنامه ها و طرح های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دانست.
به گزارش روابط عمومی منطقه چهار عملیات انتقال گاز رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در مراسم تودیع و معارفه روسای حراست منطقه چهار عملیات انتقال گاز گفت: برنامه های حراست درسازمانها می بایست توام با جذب حداکثری و دافعه حداقلی باشد. 
 سیدمهران پیرایش خاطرنشان کرد: حراست در هر سازمان تافته ای جدابافته از سیستم نیست بلکه  در جهت رسیدن به تولید پایدار محیط امنی را برای کارکنان ایجاد می کند.
وی با بیان اینکه حراست یک حوزه نظارتی است که حساسیت‌ها و ظرافت‌های خاصی را دارد و سعی و تلاش کردیم ارزش و قداست جایگاه همکاران ما در محیط کاری حفظ شود، تصریح کرد: حراست به دنبال افزایش امنیت و حفظ آرامش روحی همکاران در محیط کار است و می بایست با اعتماد سازی هایی که انجام می دهیم به نقطه مطلوب برسیم. 
این مقام مسؤول با اشاره به نقش اعتمادسازی در رسیدن به تعالی در سازمان ها گفت: اعتماد به سختی به دست می آید ولی با یک لحظه غفلت از بین خواهد رفت فلذا مدیران باید درجهت ایجاد اعتماد در سطح شرکت و جامعه تلاش نمایند.
رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در ادامه با اشاره به وظیفه اصلی حراست در راستای نگهداشت سرمایه های انسانی و فیزیکی شرکت گفت: حراست بویژه در مورد سرمایه های انسانی در چارچوب ضوابط شرکت در ساعات اداری موارد کنترلی لازم را در جهت پیشگیری از هرگونه آسیب احتمالی اعمال می‌نماید و حق ورود و دخالت در حریم خصوصی افراد را ندارد.
وی با اشاره به اینکه سازمان حراست به منظور سالم سازی محیط، ایجاد آرامش و ایجاد بستر مساعد برای فعالیت های کارکنان، تلاش خود را به‌کار خواهد گرفت، افزود: مسئول جدید حراست منطقه چهار عملیات انتقال گاز نیز با برخورداری از دانش و تجربه ای که در مجموعه دارد در همین راستا تلاش خواهد کرد. رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران کارنامه و عملکرد حراست این منطقه را مثبت ارزیابی و خاطرنشان کرد: در طول سالهای گذشته تا کنون شاهد اقدامات خوبی در این شرکت بوده ایم.
وی افزود: اقدامات صورت گرفته در حراست این شرکت، نشان دهنده پیشرفتی قابل قبول در امور حراستی و این پیشرفت، مرهون تلاش های بی وقفه کارکنان خدوم حراست ومدیران مجموعه است.
پیرایش تصریح کرد: وظایف حراست در مقام نخست، التزام به دستورات دین مبین اسلام و در مقام دوم رعایت قوانین و ترویج حس مسئولیت پذیری، تلاش در جهت حفظ امنیت همکاران، تکریم ارباب رجوع، حفظ آبرو و حریم خصوصی کارکنان و شایسته سالاری است.
در ابتدای این مراسم ناصر علوی شهری، مدیر منطقه ضمن خوشامدگویی به مدعوین و تشکر و قدردانی از حضور میهمانان در منطقه گفت : بازنشستگان به لحاظ دارا بودن تجربه و دانش فنی که طی سال ها فرا گرفته اند بایستی سرمشق و الگوی همه کارکنان قرار گیرند. همچنین نقش موثر همکاران بازنشسته در بهبود و عملکرد و تربیت شغلی نیروهای جدید بسیار حایز اهمیت و ارزشمند است .
وی در ادامه ضمن ارایه گزارش مختصری از فعالیتهای جاری و آتی با اشاره به موقعیت جغرافیایی منطقه چهار و قرار گرفتن در حوزه سرزمینی متنوع و اهمیت این منطقه و اضافه شدن خطوط جدید به ظرفیت های منطقه افزود : نگهداری، حفظ و حراست این خطوط ، مورد اهمیت است و پایداری این خطوط و حفظ ارزش های تلاش خالصانه همکاران در حوزه منطقه چهار تا کنون مدیون مدیریت مدبرانه و فداکاری آقای عربزاده و همکارانشان در واحد حراست بوده است که انشاء ا... در آینده و من بعد با درایت و مدیریت آقای عاملی ادامه خواهد یافت.
گفتنی است در این مراسم ضمن تقدیر از زحمات 35 ساله آقای عربزاده درصنعت گاز کشور، محمدرضا عاملی به عنوان رییس حراست  منطقه 4 عملیات  انتقال گاز معرفی گردید.

 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما