جستجو در بیانات رهبری
True
وضعیت آب و هوا
 

افتخاری دیگر برای فرزندان قرآنی منطقه چهار عملیات انتقال گاز
رویا آدینه پور از فرزندان کارکنان منطقه چهار عملیات انتقال گازدر مسابقات قرآن و معارف اسلامی دانش آموزان استان خراسان شمالی خوش درخشید.
به گزارش روابط عمومی منطقه چهارعملیات انتقال گاز،سید محمود حسینی مسوول دارالقران الکریم منطقه با اشاره به اثرات انس با قران گفت : روخوانی و روان‌خوانی قرآن کریم، نخستین پیش نیاز انس با قرآن است. با تداوم تلاوت می توان با قرآن انس گرفت، با آن، غم دل زدود و صفای درون پیدا کرد و با آن همنوا شد.
وی خاطر نشان کرد: قرآن کریم تأکید دارد که کتاب هدایت است و دین بهترین شیوه زندگی و بهترین راه و برنامه است و اطلاق آن این است که این مسیر سلامت از هر آفتی است و انسان با تبعیت از کتاب الهی از ظلمات به نور می رسد .
حسینی ضمن اشاره به برگزاری مرحله سراسری این مسابقات توسط آموزش وپروش خراسان شمالی گفت : به حمد الله در نظام آموزشی کشور عزیزمان انس با قرآن یکی از دغدغه های اصلی مدیران و کادر آموزشی آنان است. خداوند متعال را شاکریم که فرزند همکارمان جناب آقای آدینه پور شاغل درمرکز بهره برداری بجنورد، موفق به اخذ مقام دوم در رشته تفسیر قرآن کریم در قسمت خواهران دانش آموز استان خراسان شمالی  گردید.

 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما