جستجو در بیانات رهبری
True
وضعیت آب و هوا
 

جلوگیری از گسترش ساخت و ساز در حریم خطوط لوله گاز منطقه 4

با هدف صیانت از خطوط انتقال گاز و حریم آن ، همکاری های منطقه 4عملیات انتقال گاز و مقام های محلی شهرستان مشهد در استان خراسان رضوی  گسترش می یابد.
به گزارش روابط عمومی منطقه 4 عملیات انتقال گاز ، مدیر منطقه 4عملیات انتقال گاز در نشست مشترک با بخشدار و اعضای کمیته سلامت بخش مرکزی شهرستان مشهد که با هدف پاکسازی و رفع تجاوز به حریم خطوط انتقال گاز برگزار شد، افزود: خطوط انتقال گاز، سرمایه های ملی کشور محسوب می شوند که علاوه بر تامین انرژی، در ارتباطات فرامرزی نیز، نقشی تعیین کننده دارند.
 ناصر علوی شهری با تاکید بر لزوم حفظ و صیانت از این سرمایه ملی تصریح کرد: با صیانت از خطوط انتقال گاز و نگهداری مطمئن آنها، پایداری انتقال گاز نیز افزایش می یابد.
 وی با بیان این که حفظ حریم خطوط لوله و جلوگیری از تجاوز به حریم، حضور به موقع متخصصان را در مسیرهای آن ، به منظور تعمیر یا تست  خطوط تسهیل خواهد کرد، اظهار داشت: تامین حداقل ایمنی، همچنین سلامتی ساکنان دوسوی خطوط انتقال گاز، نکته دیگری است که در پی حفظ حریم بروز و ظهور خواهد کرد.
 مدیر منطقه 4عملیات انتقال گاز یادآور شد: تکرار این نشست ها در رفع موانع ، ارائه خدمات بیشتر و ارتباطات میان سازمانی از سوی این نهاد نقش بسزایی خواهد داشت.

 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما