جستجو در بیانات رهبری
True
وضعیت آب و هوا
 
برگزاری محفل انس با قرآن در منطقه چهار عملیات انتقال گاز
رئیس دارالقران منطقه چهارعملیات انتقال گازگفت: همزمان با لیالی قدر و درمراسمی با حضور پرشور کارکنان این منطقه،محفل آسمانی انس با قرآن با حضور قاری بین المللی کشور،آقای حاج حسین پورکبیر در منطقه 4 عملیات انتقال گاز برگزار شد. 
به گزارش روابط عمومی منطقه چهار عملیات انتقال گاز، سید محمودحسینی با اشاره به اینکه قران دانشگاه عظیم انسان سازی است،افزود: مفاهیم ارزشمند و نورانی این کلام الهی موجب صفای روح و جان انسان ها می شود و انس با رهنمودهای آن دست یابی به سعادت را تضمین می کند.
وی تلاوت قران راباعث شادابی ونشاط روحی وجسمی افراددانست وتصریح کرد: امام علی (ع) می فرماید: خانه ای که درآن، قرآن خوانده می شود و از خدای عزوجل، فراوان یاد می گردد، برکتش افزایش می یابد و فرشتگان درآن حضور پیدا می کنند و شیاطین ازآن می گریزند.
حسینی از استمرار طرح حفظ یک جزء قران کریم و اعطای پاداش مصوب آن و راه اندازی و پیگیری طرح استفاده همکاران و خانواده های آنان از مراکز قرانی سطح شهرهای تحت پوشش را از دیگر فعالیت های انجام شده در سال گذشته دانست و تصریح کرد: اجرای طرح های متفاوت قرانی درسطح منطقه رو به گسترش است و امید است در آینده ای نزدیک شاهد به ثمر نشستن تلاش های همکاران مان در زمینه آموزش قرائت و تجوید قران کریم باشیم .
 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما