جستجو در بیانات رهبری
True
وضعیت آب و هوا
 

مدیر منطقه چهار عملیات انتقال گاز :

خطوط انتقال گازدر مناطق سیل زده آسیبی ندیده  است

مدیر منطقه چهارعملیات انتقال گاز ایران گفت: تمام خطوط لوله انتقال گاز مناطق سیل زده در حوزه عملیاتی این منطقه آسیبی ندیده است.

به گزارش روابط عمومی منظقه 4 ، ناصر علوی شهری در حاشیه جلسه کمیته بحران منطقه افزود: به رغم شدت بالای سیل در بعضی از نقاط خصوصا در محدوده خراسان شمالی و سمنان  خطوط لوله فشار قوی انتقال گاز این منطقه دچارآب بردگی مختصری گردیده است که استحکامات لازم در این خصوص انجام گرفته است و کماکان انتقال گاز در این خطوط تداوم دارد.

وی ادامه داد: کارکنان تلاشگر منطقه از نخستین دقایق اعلام حادثه  به صورت شبانه روز در آماده باش کامل به سر برده و به صورت فیزیکی وبا اعزام چند اکیپ بازبینی از خطوط انتقال گاز در محدوده شهرهای حادثه‌دیده، از سلامت خطوط لوله انتقال گاز اطمینان حاصل نموده اند.

مدیر منطقه چهار تصریح کرد: گرچه شریان های حیاتی و تاسیسات مکانیکی انتقال گاز استان بر اساس استانداردهای بین المللی طراحی و اجرا شده و از تحمل پذیری بالایی در برابر سیل های شدید، برخوردار است. لیکن گروههای نشت یاب منطقه، خطوط لوله ای راکه در محدوده جغرافیایی سیل بوده اند نشت یابی ویژه می‌نمایند.

وی با اشاره به شدت و گستردگی تخریب سیلاب اظهار کرد: کارکنان این منطقه، با جدیت در صیانت از خطوط انتقال گاز به منظور پایداری جریان گاز، همگام با دیگر اقشار جامعه در امداد رسانی به مردم حادثه دیده از هیچ تلاشی فروگذاری نکرده و روند مساعدت و همیاری ادامه دارد.

 
 
علوی شهری اظهار امیدواری کرد با فروکش کردن سیلاب فعالیت های تعمیراتی در حوزه ایمن سازی خطوط انجام پذیرد

 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما