جستجو در بیانات رهبری
True
وضعیت آب و هوا
 
گرامیداشت روز ملی حمل ونقل در منطقه چهار عملیات انتقال گاز
 

در مراسمی با حضور جانشین فرماندهی پلیس راه غرب مشهد و جمعی از مدیران ارشد و کارکنان به ویژه همکاران حمل و نقل و رانندگان منطقه 4 عملیات انتقال گاز همایش روز ملی حمل ونقل برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی منطقه4؛  ناصر علوی شهری مدیر منطقه در این مراسم ضمن ارائه خلاصه‌ای از روند تدریجی تغییر نگرش به واحدهای عملیاتی بخصوص واحد حمل ونقل و انتظاراتی که از همکاران در این بخش وجود دارد؛ گفت: مهمترین رسالت و هدف در بخش ماشین آلات استفاده بهینه و به موقع از آنها می باشد لذا آماده به کار بودن آنها یک مسئله مهم و حیاتی است.
وی ادامه داد : آمادگی ماشین آلات در تمام شرایط محقق نخواهد شد مگر در سایه تبین هدف و برنامه ریزی وآموزش نیروی انسانی کارآمد و توانمند که بتواند با کمک علوم روز به خدمت رسانی بپردازد.
علوی شهری با بیان اینکه روز ملی حمل و نقل یادآور دلیرمردانی است که بی مدعا در مسیر جاده‌ای و بین شهری به هموطنان ما خدمت می رسانند گفت : آمار بسیار اندک تصادفات خسارتی از سویی و عدم تصادف جرحی از سوی دیگر نشان از تسلط و قانون مندی همکاران ما در واحد حمل نقل دارد.
مدیر منطقه 4 عملیات انتقال گاز تجهیز تمامی خودروهای اداری منطقه به سامانه های نوین نظارتی را از مهمترین دستاوردهای واحد حمل و نقل دانست و تصریح کرد: کارکنان این منطقه با تمام تلاش و به صورت 24 ساعته آماده ایفای رسالت خود در راستای انتقال پایدار، ایمن و بهره ور گاز هستند.
 

 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما