جستجو در بیانات رهبری
True
وضعیت آب و هوا
 

برگزاری جشن « شعبان ، ماه نور » درمنطقه چهار عملیات انتقال گاز

مراسم گرامیداشت شعبان ، ماه نور،  ویژه  میلاد امام حسین(ع)، روزپاسدار، حضرت ابوالفضل العباس(ع)، روز جانباز و میلاد امام سجاد (ع) با حضور مسئولان  ، مدیران ستادی و جمع کثیری از همکاران در مسجد امام هادی(ع ) منطقه چهار عملیات انتقال گاز  برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی منطقه چهارشرکت انتقال گازایران ، دراین مراسم، حجت الاسلام والمسلمین        فیروزی پور در سخنانی اظهارداشت: به دلیل اتفاقات خوشایندی که درماه شعبان اتفاق افتاده این ماه از ویژگی خاصی در بین شیعیان برخوردار است.
وی گفت: در این روزهای ماه شعبان، بهترین سخن، سخن اهل بیت (ع) است که انسان را نورانی می کند.
خطیب توانای خراسانی اظهارداشت: افزایش ظرفیت و معرفت دینی و انسانی، شرط بهره مندی از عنایت اهل بیت در این ماه و دیگر ماه های سال می باشد.
وی افزود: بنابراین با فضیلت ترین کارها در نزد خداوند ایمان و اعتماد به خداوند است که نصرت خداوند را برای مومن در پی دارد و بررسی زندگی بزرگان دینی نشان داده که از علل پیروزی آنها در مشکلات و تصمیم گیریها، همین اعتماد به خداوند بوده است. 
فیروزی پور با شرح فداکاری حضرت عباس (ع) گفت: بزرگ ترین خصیصه اخلاقی علمدار کربلا ولایت پذیری و پیروی از امام حسین (ع) بود و همین خصیصه است که ایشان را در تاریخ جاودان نموده است .
گفتنی است در پایان این مراسم معنوی مداحان اهل البیت (ع) با مدیحه سرایی و مولودی خوانی بر غنای معنوی هرچه بیشتر این مراسم افزودند.

 
..
  نام نظر    
   
  پست الكترونيك  
   
  وب سایت  
   
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
   
     

نظرات
نام نظر    
 
پست الكترونيك    
 
وب سایت  
 
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید

 
 


مجری سایت : شرکت سیگما